Kariéra

OBSLUHA CNC

Vašim úkolem bude:

  • obsluha CNC laseru TCL 3030,
  • obsluha vysekávacího lisu TRUMATIC 200,
  • péče o svěřené strojní vybavení,
  • kontrola vyrobených dílů.

Náš nový kolega by měl:

  • být manuálně zručný,
  • orientovat se ve výkresové dokumentaci,
  • ochotu pracovat na směny,
  • mít zkušenosti s prací na CNC laseru,
  • mít zkušenosti s prací na vysekávacím lisu TRUMATIC 200,
  • být pečlivý a zodpovědný.

Nabízíme Vám:

  • mzdu odpovídající praxi a zkušenostem,
  • příspěvek na stravování,
  • navýšení základní výměry dovolené podle odpracovaných let,
  • zkrácená týdenní pracovní doba 37,5 hod/týden,
  • pracovní smlouva na dobu určitou s možností následného prodloužení,
  • práce v Blansku.

TECHNOLOG

LÁKÁ VÁS STROJÍRENSTVÍ?

Společnost METALKOVO a.s. je spolehlivým partnerem v oboru strojírenství. Zabýváme se výrobou plechových dílů, sestav včetně jejich svařování, lakování a montáže.

Do našeho týmu hledáme vhodného kolegu/kolegyni, který/á bude cílově orientovaný/á a samostatný/á v nastavení si vlastních výrobních procesů a jejich zlepšování.

Co vás čeká:

  • Vypracování technologických postupů ke kalkulaci a zavádění nových postupů do výroby.
  • Zavádění nových výrob a jejich optimalizace před zavedením sériové výroby.
  • Zavádění technologických změn na základě interních a externích požadavků.
  • Vyhledávání nových technologií.
  • Návrh a konstrukce přípravků pro výrobu.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického typu (ideálně strojní zaměření).
  • Praxe na obdobné pozici výhodou.
  • Schopnost orientovat se v technické dokumentaci.
  • Znalost tvorby technologických postupů a normování.
  • Znalost MS Office.
  • Znalost ERP systému Dialog 3000Skylla výhodou.
  • Důslednost, komunikativnost.
  • Odolnost vůči stresu.
  • Ochota učit se novým věcem.

Co vám můžeme nabídnout:

  • Mzdu odpovídající praxi a zkušenostem.
  • Příspěvek na stravování.
  • Pružnou pracovní dobu.
  • Navýšení základní výměry dovolené podle odpracovaných let.
  • Práce v Blansku.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, dejte nám o sobě vědět. Rádi Vám ukážeme kde a jak pracujeme.

Pokud Vás některá naše nabídka zaujala, dejte nám o sobě vědět. Rádi Vám ukážeme kde a jak pracujeme.

Těšíme se na osobní setkání.

Ing. Šárka Šimečková
+420 606 723 487
kariera@metalkovo.cz