Kariéra

SVÁŘEČ

Náplň práce:

– Sváření ocelových dílců zakázkové i sériové výroby.

– Sváření dílů podle výkresové dokumentace.

– Sváření metodou MIG/MAG.

– Úzká spolupráce s mistrem úseku a kontrolou kvality.

Požadujeme:

– Čtení výkresové dokumentace.

– Svářečský průkaz.

– Spolehlivost, chuť zodpovědně pracovat, manuální zručnost, ochotu učit se novým věcem, důslednost, loajalitu.

– SOU /SŠ – v technickém oboru výhodou.

Nabízíme Vám:

– Práce jen na ranní směny.

– Mzdu odpovídající praxi a zkušenostem.

– Příspěvek na stravování.

– Navýšení základního výměru dovolené podle odpracovaných let.

– Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení.

– Možnost parkovacího stání.

– Práce v Blansku.

    KONTROLOR KVALITY

    • Kontrola podskupin a finálních produktů ve výrobě a na montáži.
    • Měření rozměrů mechanickými a optickými měřidly.
    • Schvalování a uvolnění výroby u prvních kusů výrobní dávky.
    • Vizuální kontrola svařených sestav.
    • Kontrola lakovaných dílů a sestav.
    • Tvorba Měrových protokolů k vyráběným produktům.

    Požadujeme:

    • SOU/SŠ vzdělání technického směru.
    • Praxe v oblasti kvality ve strojírenství vítána.
    • Schopnost orientovat se ve výkresové dokumentaci.
    • Znalost práce s PC (MS Office).

    • Mzdu odpovídající praxi a zkušenostem.
    • Příspěvek na stravování.
    • Navýšení základní výměry dovolené podle odpracovaných let.
    • Zkrácená týdenní pracovní doba 37,5 hod/týden.
    • Pracovní smlouva na dobu určitou s možností následného prodloužení.
    • Práce v Blansku.
    MISTR STROJÍRENSKÉ VÝROBY

    LÁKÁ VÁS STROJÍRENSTVÍ?

    Společnost METALKOVO a.s. je spolehlivým partnerem v oboru strojírenství. Zabýváme se výrobou plechových dílů, sestav včetně jejich svařování, lakování a montáže.

    Do našeho týmu hledáme vhodného kolegu/kolegyni, se zkušeností s vedením týmu svěřených lidí na pozici:

    MISTR STOJÍRENSKÉ VÝROBY

    Výsledkem Vaší práce bude splněná výroba zakázek v požadovaném termínu a kvalitě.

    Dále se budete starat:

    – O zajištění dodržování pořádku a zásad bezpečnosti a ochrany zdraví při práci.

    – Řízení svěřeného týmu cca 15-ti pracovníků, jejich motivace, hodnocení a komunikace s nimi.

    – Plnění výrobních zakázek v termínu, v požadované kvalitě a při stanovené efektivitě práce.

    – Koordinace toku výrobků svěřenými středisky.

    – Zajištění spolupráce s navazujícími úseky/kooperanty.

    – Úzká spolupráce s oddělením kvality a technologie.

    Požadujeme:

    – Praxe na obdobné pozici – velkou výhodou.

    – Schopnost orientovat se v technické dokumentaci.

    – Dobré organizační schopnosti.

    – Pečlivost a zodpovědnost.

    – Uživatelská znalost MS Office.

    – Znalost ERP systému Dialog 3000Skylla – výhodou.

    – Možnost využít své organizační schopnosti.

    V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám ukážeme kde a jak pracujeme.

    Pokud Vás některá naše nabídka zaujala, dejte nám o sobě vědět. Rádi Vám ukážeme kde a jak pracujeme.

    Těšíme se na osobní setkání.

    Ing. Šárka Šimečková
    +420 606 723 487
    simeckova@metalkovo.cz